Akční nabídky

DEN MATEK

 

V neděli 13.5.2018 je den všech maminek. Udělejte té své radost korálky z našeho eshopu. Abyste z nákupu měli radost i Vy, stačí, když do neděle 13.5.2018 uděláte jakoukoliv objednávku a do políčka slevový kupón (ve druhém kroku objednávky) zadáte kód MAMINKA. My vám pak započteme slevu na celou objednávku 20%. Stačí si jen vybrat.

 

Celý náš tým přeje všem maminkám na světe hezký sváteční den

 

Váš GB Creative

 

!!! Akce končí dne 14.5.2018 !!!

 

Den matek 2

 

Akce duben 2018

 

UDĚLEJTE SI RADOST !!!!

Máme rádi, když jsou lidé, kteří u nás provedou jakoukoliv objednávku, spokojení z nakoupeného zboží. Ještě radši jsme, když vám můžeme udělat radost i v průběhu objednávání. Proto si při jakékoliv objednávce můžete do políčka slevový kupón (ve druhém kroku objednávky) zadat kód Radost10 a my Vám automaticky započteme slevu 10% na celou vaší objednávku.

 

Tak šup a radujte se s námi........GB Creative s.r.o.

 

!!!! Akce trvá do 30.4.2018 !!!!

 

 

 

Akce březen 2018 

 

Milí zákazníci, připravili jsme si pro Vás akci, která potrvá do konce měsíce března 2018.

 

Pokud si u nás vytvoříte objednávku složenou ze SAMÝCH Rokajlů - výrobního programu, v celkové hodnotě min 1000 Kč, získáváte od nás slevu 20% na celou tuto objednávku.

 

Pro uplatnění slevy zadejte do políčka "slevový kupón" (v prvním kroku objednávky) kód: ROKAJL20

 

Poznámka:

na ostatní produkty z našeho eshopu se akční sleva nevztahuje a v případě použití slevového kódu při jinak sestavené objednávce, nebude tato sleva akceptována a započtena. Děkujeme za pochopení.

 

Rokajl 2