+420 702 205 879 Infolinka: Po - Pá (8.00 - 16.00)

Informace o platbě platební kartou

Platba kartou znamená v dnešní době jednoduchý, celosvětově nejvíce používaný a zcela jistý způsob platby. Při platbě platební kartou dochází pouze k blokaci platební částky na Vašem bankovním kontě. Ke stažení této částky dojde až po dodání objednaného zboží na bázi faktury, která Vám bude zaslána per e-mail. Mělo-li by se stát ,že některé zboží na skladě nebude a tudíž nebude dodáno, zůstane přebytečná částka na Vašem kontě  

Proč je platba kartou tak bezpečná ?

  • Při akceptanci platební karty, využíváme plně 3D-Secure řešení,tedy tu nejmodernější aplikaci Kartových asociací Mastercard und Visa, které umožňují bezpečné platby internetem. Jedná se zde o celosvětově standartní platební proces a akceptanci platebních karet, která s pohledu bezpečnosti a komfortu, splňuje ty nejnáročnější požadavky jak obchodních partnerů  tak i spotřebitelů nakupujících a obchodujících prostřednictvím internetu.     
  • Údaje s Vaší platební karty zadáváte přímé jen Vaší bance.
  • Žádný z našeho personálu nemá k údajům na Vaší platební Kartě přístup. 
  • Přenos dat  se koná  prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTP, který tyto data zakoduje.
  • Přítomnost: log Verified by Visa Kartenasociation Visa, und MasterCard Secure Code Kartenasociation MasterCard, zajišťuje bezpečnou platbu (peněžní transakci) v našem internetovém obchodnictví.

 

V případě, že by se transakce nezdařila, NEZADÁVEJTE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ OBJEDNÁVKU ZNOVU!! Budeme Vás automaticky kontaktovat ohledně jiné metody zaplacení (bankovním převodem nebo dobírkou).     

INFORMUJTE SE U VAŠÍ BANKY O MOŽNOSTECH POUŽITÍ VAŠÍ PLATEBNÍ KARTY K PENĚŽNÍ TRANSAKCI V INTERNETOVÉM OBCHODOVÁNÍ!! 

Platební karty, které akceptujeme : 

 

VISA Electron
VISA
Maestro (V prípade že ju Vaša banka zaradila do 3-D secure systemu.)
MasterCard
MasterCard Electronic
Používanie kariet: VISA Electron und Maestro je akceptované iba v prípade, že banka, ktorá ju vydala to umožňuje.