×
☰ Kategorie Varianty

Preciosa rokajl - Výrobní program

V této kategorii nabízíme rokajlové korálky z výrobního porgramu PRECIOSA ORNELA v nejširší nabídce na evropském trhu.

Najdete zde více než 1 500 druhů rokajlových korálků, nejvyšší kvality garantované výrobcem. U korálků z výrobního programu je garantována barevná i tvarová stálost a jsou nabízeny v mnoha barevných odstínech a provedeních, přehledně rozdělených do kategoirí dle velikosti rokajlu.

Přehled velikostí rokajlu najde ZDE

Přehled barevných variant a povrchových úprav najdete ZDE

preciosa-rokajl-koralky

27 - Kreole

Náušnice z paměťového ocelového drátu s použitím PRECIOSA Candy™

Cellini spirála

Návod - Věnečky CANDY

Souprava se skládá z náramku a přívěsku. Pro milovnice větších náušnic, by bylo možné použít motiv i k ušití náušnic, postup by byl stejný jako u přívěsku. Na to, jak je náramek nápadný je až překvapivá jeho lehkost na ruce.

Návod - Travertin náhrdelník

NÁHRDELNÍK Z PRECIOSA Twin™ A PRECIOSA Solo™ Vyrobte si originální šperk podle našeho návodu. Nepřehlédnutelný travertinový náhrdelník se stane vaším doplňkem všedních dní i slavnostnějších okamžiků.Působivého efektu dosáhnete s českými dvoudírkovými perličkami PRECIOSA Twin™, které se skvěle doplňují s jednodírkovými PRECIOSA Solo™. Barva a povrchová úprava věrně napodobují vápencovitý nerost travertin, užívaný jak k výrobě šperků, tak ke stavbě římského Kolosea.Nechte se inspirovat barevnou rozmanitostí perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads a vytvořte nové neotřelé kombinace.

Návod - Souprava ŽEBŘÍK

Návod na náramek z korálků ROOFY a CANDY

Letní náramky z perlí a perliček PRECIOSA

Letní náramky z perlí a perliček PRECIOSA a paměťového drátu Jednoduché náramky z perlí a perliček PRECIOSA

Návod - Náramek v chladně mentolových barvách rokajlu

Chladně mentolový náramek - rokajlové korálky Preciosa Ornela. Díky široké nabídce barev perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads si však můžete vše sladit s Vaším šatníkem dle momentální nálady či ročního období.

Návod - Souprava ROZALINDA - "Z" korálky

Jemná a elegantní souprava z korálků Z beads, kterou pro GB Creative vytvořila paní Růženka Mikulová, je vhodná i pro začátečníky. Detailní a precizně zpracovaný návod Vám nedovolí udělat při šití chybu :) Nebojte se a dejte se do díla.

Návod - Souprava KIWI - SILKY korálky

Soupravu z dvoudírkových korálků SILKY beads pro GBeads vytvořila paní Růžena Mikulová. Tato souprava je krásná i v jiných barvách, dolaďte si ji dle svého šatníku.

Návod - Výběr z bobulí

Bobulový náhrdelník s perlemi PRECIOSA Pohanka Náhrdelník inspirovaný kuličkami hroznového vína, ze kterých se pije první mladé víno. Samotný tvar perlí PRECIOSA Pohanky je inspirovaný křivkami zrníček hroznového vína. Nyní si z nich můžete vytvořit hroznové kuličky, navléknout je a obléknout při košťování mladého vína. Pokud vínu neholdujete, vyberte si ze široké nabídky barvu, která bude ladit k vašemu šatníku.

Návod - Rukola náušnice

Náušnice z perlí PRECIOSA Twin™, Solo™, Chilli™ a Pip™ Nový projekt spojuje variabilitu a kombinovatelnost perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads. Podle tohoto návodu si můžete vyrobit šperk, kterým oslníte při nejrůznějších příležitostech. Tvary perlí PRECIOSA Chilli™ a Pip™ výborně doplňují perle PRECIOSA Twin™ nebo PRECIOSA Solo™ a PRECIOSA rokajl. Dohromady tvoří perfektně symetrický celek. Inspirujte se nabídkou barev a povrchových úprav a vylaďte své doplňky k dokonalosti. Můžete si také vytvořit ještě jednu růžici navíc, zavěsit ji na řetízek a doplnit tak náušnice o náhrdelník.

Návod - Luxusní Valentýn

Efektní náhrdelník z ohněm leštěných perlí Ohněm leštěné perle se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads patří neodmyslitelně do standardního sortimentu nabídky skleněných perlí pro tvorbu bižuterních doplňků. Odlesk klasicky fasetovaných perlí vždy nabídne luxusní vzhled a elegantní dojem. Perfektní krajkové zpracování náhrdelníku, šitého ze tří velikostí ohněm leštěných perlí a drobného rokajlu, vyžaduje zkušenost, trpělivý a precizní přístup tvůrce.

Návod - Náramek se zipem - TEE korálky Preciosa Ornela

Vyzkoušejte novinkovou mačkanou perli PRECIOSA Tee™. Díky všestranné technice háčkování tzv. pevným okem vytvoříte z rokajlu a této praktické ploché perle poměrně jednoduše, ale velmi moderně vypadající náramek se skleněným "zipem". Designérka: Aleksandra Lysenko

Návod - Mechový polštář - CANDY korálky Preciosa Ornela

Poskládejte nízké dvoudírkové kabošony CANDY a doplňte rokajlem vhodné barvy a vytvořte elegantní náramek, který bude velmi příjemným módním doplňkem.

Návod - Oboustranné froté TEE Preciosa

Českou novinkovou perli PRECIOSA Tee™ můžete použít i při tkaní. Tuto výtvarnou techniku můžete vyzkoušet i bez originálního stavu pro tkaní. Osnovu z nití můžete napnout do starého rámu nebo na dřevěnou desku, kam v potřebném rozestupu přitlučete malé hřebíčky. Vyzkoušejte si tedy další zajímavé možnosti řazení a spojování této mačkané perle ve tvaru "T".

33 - VESELÁ PLAVBA - Náušnice a přívěsky z PRECIOSA Traditional Czech Beads™

VESELÁ PLAVBA - Náušnice a přívěsky z PRECIOSA Traditional Czech Beads™

Návod - Floty - náramek pellet

Náramky z perlí PRECIOSA Tee™ a PRECIOSA Pellet™ - Při návleku do sebe perle PRECIOSA Tee™ skvěle zapadají a usnadňují vznik nejrůznějších konstrukcí a možnosti kombinací s ostatními perlemi se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads™

29 - TWIN - jednoduché náramky

Nabízíme Vám návod od PRECIOSA ORNELA - výběr několika snadných návodů na výrobu velmi jednoduchých, ale efektivních náramků, které jsou vytvářeny návlekem perle nebo perličky PRECIOSA Twin™ v kombinaci s PRECIOSA rokajlem nebo PRECIOSA Farfalle™.

30 - Souprava BEAM

Videonávod na náušnice se střapcem z korálků BEAM a sluníček.

31 - Fialová variace

Náramek a náušnice z broušených korálků (ohňovek).

32 - ŠUPINY - Háčkovaný náhrdelník z PRECIOSA Ripple™

PRECIOSA Ripple - náhrdelník, který je uháčkovaný z perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads™ od Alexandra Lysenko

39 - HORTENZIE náramek

Náramek z korálků TEE Preciosa Ornela kombinovaný, Charlotte 8/0 a kovovými korálky.

38 - LEWISIA souprava

Souprava LEWISIA je vytvořena z korálků SILKY Beads, doplněna bižuterním magnetickým zapínáním se šroubovacím pojistným krytem.

Náramek LAURA

Návod na náramek LAURA z rokajlu Preciosa Ornela a trojdírkových korálků BEAM s magnetickým zapínáním se šroubovací pojistkou. K náramku si můžete zhotovit také náušnice, jak základní jednotku použijete, záleží jen na Vás.

40 - Náramek MOKA

Návod na náramek MOKA vytvořený z korálků TEE Preciosa Ornela a dvoudírkových korálků NIB MATUBO.

41 - Andílek vánoční atlasový

PRECIOSA ORNELA slaví letošní Vánoce ve znamení unikátních českých perliček v saténových barvách

42 - Náramek - Květy mučenky

Elegantní náramek z mačkaných perlí PRECIOSA Chilli™

Náušnice Štíty

Náučnice z PRECIOSA Chilli™

44 - Sakura

Náramek Chilli korálky Preciosa Ornela

45 - KLAS - Náramek a naušnice z perlí PRECIOSA Chilli

Náramek a naušnice z perlí PRECIOSA ChilliTM PRECIOSA ORNELA představuje novinkovou mačkanou perli PRECIOSA Chilli™ se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads. Protáhlý fantazijní tvar doplňuje oblíbenou řadu dvoudírkových perlí. Osově vychýlené umístění obou dírek předurčuje tyto perle při navlékání k jednoduchému skládání v podobě klasu, hřbety perlí skvěle zapadají do bočních  prohlubní vedlejších perlí.

48 - Vánoční hvězdičky

Hvězdičky jsou tvořeny rokajlem a korálky VILLA Preciosa Ornela.

47 - Kytičkové náramky TWIN

Kytičkové náramky TWIN

46 - Vánoční koule

Vánoční ozdoba z korálků Preciosa Ornela.

Souprava Sněhové vločky

Sada SNĚHOVÉ VLOČKY se skládá z přívěsku nebo náhrdelníku a náramku. Náhrdelník je složený ze šité šňůry vzorem CRAW a doplněné 8 vločkami. V bílo-stříbrném provedení, může být tato sada vhodná i pro nevěstu. Nebojte se experimentovat...v pastelových barvách bude náhrdelník nádherným doplňkem k letním šatům nebo v šedých či hematitových odstínek se bude dokonale vyjímat v bussines kostýmku.

CRAW - přívěsek

CRAW přívěsek můžete zavěsit na mobil, klíče nebo kabelku. Dobře poslouží i na zipu u bundy či mikiny, když si jej doladíte do bravy :) Tak chutě do toho a kdyby něco nešlo... pište nebo volejte... moc rádi Vám poradíme jak na to :)

57 - Griliáš

Z pestré škály mačkaných perlí PRECIOSA Traditional Czech Beads™ si vyberte již tradiční a oblíbený PRECIOSA Twin™ a neobvykle tvarovaný PRECIOSA Tee™. Nechte se inspirovat chutnou barevností čokoládového bonbonu s griliášovou náplní a ušijte si zajímavý náramek.