×
☰ Kategorie Varianty

SOLO Preciosa

PRECIOSA ORNELA představuje novinkovou mačkanou perli PRECIOSA Solo™ se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads.

 Svými rozměry 2,5 x 5 mm splňuje současný trend nabídky mini perlí. Jednodírová mačkaná perle PRECIOSA Solo ™ vám umožní vytvářet zajímavé prostorové tvary a originální konstrukce spolu s dvoudírkovou perličkou PRECIOSA Twin™.

 

solo-preciosa-koralky

 

71 - Kobereček

Náramek z perlí PRECIOSA Pip™, Twin™ a Solo™ Vyzkoušejte kombinaci univerzálních a velmi populárních perlí se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads a vytvořte si působivý náramek. Dvoudírková perle Twin™ se stala standardně oblíbeným konstrukčním prvkem v bižuterním designu a jednodírkové Solo™ mu vždy zdatně sekunduje. Pip™, předurčený zejména k tvorbě květinových dekorů, zde v pravidelné síti pomáhá dotvořit perlový ornament.

62 - Drahocenný prsten

Prsten z PRECIOSA Twin™, PRECIOSA Solo™ a PRECIOSA Candy™ Perle PRECIOSA Traditional Czech Beads™ lze skvěle vzájemně kombinovat. Vyzkoušet si to můžete i díky novému návodu na designový prsten Heleny Chmelíkové.

Návod - Rukola náušnice

Náušnice z perlí PRECIOSA Twin™, Solo™, Chilli™ a Pip™ Nový projekt spojuje variabilitu a kombinovatelnost perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads. Podle tohoto návodu si můžete vyrobit šperk, kterým oslníte při nejrůznějších příležitostech. Tvary perlí PRECIOSA Chilli™ a Pip™ výborně doplňují perle PRECIOSA Twin™ nebo PRECIOSA Solo™ a PRECIOSA rokajl. Dohromady tvoří perfektně symetrický celek. Inspirujte se nabídkou barev a povrchových úprav a vylaďte své doplňky k dokonalosti. Můžete si také vytvořit ještě jednu růžici navíc, zavěsit ji na řetízek a doplnit tak náušnice o náhrdelník.

Návod - Travertin náhrdelník

NÁHRDELNÍK Z PRECIOSA Twin™ A PRECIOSA Solo™ Vyrobte si originální šperk podle našeho návodu. Nepřehlédnutelný travertinový náhrdelník se stane vaším doplňkem všedních dní i slavnostnějších okamžiků.Působivého efektu dosáhnete s českými dvoudírkovými perličkami PRECIOSA Twin™, které se skvěle doplňují s jednodírkovými PRECIOSA Solo™. Barva a povrchová úprava věrně napodobují vápencovitý nerost travertin, užívaný jak k výrobě šperků, tak ke stavbě římského Kolosea.Nechte se inspirovat barevnou rozmanitostí perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads a vytvořte nové neotřelé kombinace.

48 - Vánoční hvězdičky

Hvězdičky jsou tvořeny rokajlem a korálky VILLA Preciosa Ornela.