×
☰ Kategorie Varianty

Korálky

V této kategorii najdete přehledně setříděné veškeré korálky z naší nabídky. Můžete vybírat z více než 6 000 položek.

Přejeme krásné korálkování :)

Návod - Spoutané farfalle

Náramky z PRECIOSA Farfalle™ - Tvar unikátních perliček PRECIOSA Farfalle™ nejlépe vynikne při jejich jednoduchém navlékání, kdy dochází k jejich samovolnému křížení. Vyzkoušejte velmi snadný postup pro vytvoření efektního splétaného náramku, který se jistě stane Vaším oblíbeným doplňkem.

Návod - Věnečky CANDY

Souprava se skládá z náramku a přívěsku. Pro milovnice větších náušnic, by bylo možné použít motiv i k ušití náušnic, postup by byl stejný jako u přívěsku. Na to, jak je náramek nápadný je až překvapivá jeho lehkost na ruce.

Návod - Souprava ROOFY

Kombinace dvou nových dvoudírkových korálků ROOFY a CANDY Preciosa 12 mm tu ještě nebyla...paní Růženka Mikulová vytvořila pro GB Creative nevšední soupravu, která je vhodná pro ženy i pro muže (dle zvolené barevné kombinace).

Návod - Luxusní Valentýn

Efektní náhrdelník z ohněm leštěných perlí Ohněm leštěné perle se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads patří neodmyslitelně do standardního sortimentu nabídky skleněných perlí pro tvorbu bižuterních doplňků. Odlesk klasicky fasetovaných perlí vždy nabídne luxusní vzhled a elegantní dojem. Perfektní krajkové zpracování náhrdelníku, šitého ze tří velikostí ohněm leštěných perlí a drobného rokajlu, vyžaduje zkušenost, trpělivý a precizní přístup tvůrce.

27 - Kreole

Náušnice z paměťového ocelového drátu s použitím PRECIOSA Candy™

29 - TWIN - jednoduché náramky

Nabízíme Vám návod od PRECIOSA ORNELA - výběr několika snadných návodů na výrobu velmi jednoduchých, ale efektivních náramků, které jsou vytvářeny návlekem perle nebo perličky PRECIOSA Twin™ v kombinaci s PRECIOSA rokajlem nebo PRECIOSA Farfalle™.

Návod - Náramek v chladně mentolových barvách rokajlu

Chladně mentolový náramek - rokajlové korálky Preciosa Ornela. Díky široké nabídce barev perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads si však můžete vše sladit s Vaším šatníkem dle momentální nálady či ročního období.

53 - Náramek Pistácia

Přinášíme Vám návod na velmi jednoduchý náramek zhotovený technikou KETLOVÁNÍ. To znamená pomocí kovových komponentů (nýtů, jehel) a ketlovacích kleští kulatých a plochých. Tuto techniku zvládne i úplný začátečník nebo děti. Můžete si užít společné tvoření :)

Souprava Sněhové vločky

Sada SNĚHOVÉ VLOČKY se skládá z přívěsku nebo náhrdelníku a náramku. Náhrdelník je složený ze šité šňůry vzorem CRAW a doplněné 8 vločkami. V bílo-stříbrném provedení, může být tato sada vhodná i pro nevěstu. Nebojte se experimentovat...v pastelových barvách bude náhrdelník nádherným doplňkem k letním šatům nebo v šedých či hematitových odstínek se bude dokonale vyjímat v bussines kostýmku.

CRAW - přívěsek

CRAW přívěsek můžete zavěsit na mobil, klíče nebo kabelku. Dobře poslouží i na zipu u bundy či mikiny, když si jej doladíte do bravy :) Tak chutě do toho a kdyby něco nešlo... pište nebo volejte... moc rádi Vám poradíme jak na to :)

52 - Souprava KRISTA

Souprava KRISTA z luxusních českých korálků 3CUT MATUBO a NIB MATUBO, doplněné rokajlem Preciosa Ornela, je vhodná jak pro denní nošení, tak i slavnostnější příležitost. Broušené korálky 3CUT mají přesné rozměry a broušené plošky odrážejí světlo a dávají tak šperku luxusní vzhled. Dvoudírkové korálky NIB jsou novinkou tohoto roku. Posuďte sami, jak se povedla :)

GOLD ONYX elegance - plesová souprava

Elegantní plesová souprava vytvořená kombinací nejluxusnějších českých perlí výrobců Preciosa Ornela a MATUBO. Excelentní černo+zlatá kombinace dává šperku naprosto luxusní vzhled. Jemná korálková krajka zdůrazní půvab každé ženy, blondýnky i brunetky.