O nás

Vážení zákazníci,

 

vítáme Vás v našem internetovém obchodě s korálky a souvisejícím zbožím. Snažili jsme se vytvořit příjemné a intuitivní prostředí, ve kterém Vám bude mile a kde si odpočinete od přetechnizovaného světa. Jsme parta mladých lidí, kamarádů a korálky milujeme. A právě proto Vám je chceme nabízet v příjemném prostředí, profesionálně nafocené, tak, aby vše potěšilo Vaše oko i ducha. Náš  e-shop pro Vás stále rozšiřujeme, přičemž v současné době nabízíme více než 8 100 produktů, pečlivě setříděných do přehledných skupin.

 

Za zdánlivě jednoduchým vzhledem e-shopu se skrývá moderní paleta nástrojů, které Vám umožní pohodlné nakupování, při kterém se budete cítít (alespoň v to doufáme) příjemně. 

 

Přivítáme všechny podněty ke zlepšení našich služeb a sortimentu, proto nás neváhejte kontaktovat s Vašimi přáními a doporučeními. Budeme se snažit Vám vyhovět a splnit Vaše přání.

 

Všechno nabízené zboží máme skladem a expedujeme obratem.

 

Přejeme si, abyste s námi byli spokojeni. Nakupujeme zboží od českých a japonských dodavatelů a snažíme se nakupovat jak levnější korálky, tak luxusní dražší zboží. Pokud se stane, že s korálky nebudete spokojeni, nemějte obavy, vše vyřešíme k Vaší spokojenosti, korálky na naše náklady vyměníme nebo Vám vrátíme peníze. 

 

Krásné korálkování Vám přeje GB Creative.

<meta name="p:domain_verify" content="8f43a24c1151477d879601863b3dbd01"/>

pinterest-8f43a