×
☰ Kategorie Varianty

Preciosa rokajl - Aktuální nabídka

Rokajlový sortiment PRECIOSA ORNELA patří mezi nejprodávanější komoditu společnosti. Je nabízen v širokém sortimentu barev a velikostí.

 

V této kategorii najdete limitované barevné edice, které PRECIOSA jednorázově nabízí. U těchto 20 g a 50 g balení výrobce negarantuje opakovatelnost barevného odstínu, neoznačuje barevný odstín na obalu. Tato limitovaná balení Preciosy jsou výrobcem na obalu značena bílou vlnkou, podle toho poznáte, že se nejedná o výrobní program s garantovanou rozměrovou a barevnou škálou. Výrobní program PRECIOSA ORNELA s garantovanou kvalitou a barevnou škálou nabízíme v kategorii PRECIOSA Výrobní program.

 

 

Návod - Růžička Charlotte

Růže z perliček PRECIOSA Šarlotky Technikou navlékání perliček se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads™ na tenký bižuterní drátek lze vytvořit téměř každý kvítek. Vyberte si svoji oblíbenou barevnou kombinaci drobných broušených šarlotek a rokajlu a zkuste si vytvořit něžné růžičky, které nikdy neuvadnou.

Návod -Dýňová polevka

Sada doplňků z perlí PRECIOSA - Sytě oranžová barva je pro podzim typická. Rozehřívá a prozařuje krátící se dny i za sychravého počasí. Inspirace lahodnou chutí a krásnou barvou dýňové polévky vedla k vytvoření sady bižuterních doplňků pro nejrůznější příležitosti.

82 - FANNY souprava

Souprava FANNY, ušitá z dvoudírkových čoček a voskových perlí je další návod, který pro GB Creative zpracovala Růžena Mikulová. Skládá se z náramku a náušnic, vytvořených spojenými věnečky. 

84 - NĚŽNÝ HRUBEC - náhrdelník

Vyrobte si další z řady originálních šperků podle našeho návodu. Jemné pastelové barvy ještě více kontrastují s ježatým vzhledem kuliček z perlí PRECIOSA Pip™. Nabízíme Vám mnoho barevných variant i povrchových zušlechtění PRECIOSA Pip™ Kombinujte PRECIOSA Pip™ s rokajlem podle Vašich představ a slaďte doplňky se šatníkem. Ježatých kuliček můžete vyrobit více a pospojovat je do náramku, či zavěsit jako náušnice. Váš nový šperk určitě neunikne pozornosti okolí. Plošky jednotlivých PRECIOSA Pip™ budou odrážet světlo do všech stran.

85 - VEČERNICE- náhrdelník

Návod na náhrdelník VEČERNICE jsme pro Vás připravili v dalších dvou barevných varintách ČOKOLÁDA  a MRAMOR. Náhrdelník je vytvořen rokajlu Preciosa Ornela a mačkaných perlí CHILLI, PIP a VILLA  Preciosa Ornela. 

87 - NEUČESANÝ náramek

PRECIOSA ORNELA představuje novinkovou mačkanou perli PRECIOSA Chilli™ se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads. Protáhlý fantazijní tvar doplňuje oblíbenou řadu dvoudírkových perlí, se kterými má i shodnou rozteč dírek.

88 - Atlasové lilie

89 - KLEOPATRA náhrdelník

Náhrdelník KLEOPATRA doplňuje naši hematitovou sérii šperků pro denní nošení. Skvěle se bude vyjímat v bílé halence, kostýmku nebo i na roláku. Jak ho budete nosit  je jen na Vás :) Šití je překvapivě snadné, budete jej mít hotový za maximálně dvě hodiny. Náhrdelník je sestaven z českých mačkaných perlí prvotřídní kvality a českého rokajlu Preciosa Ornela.   

59 - Kytičkový náramek

Náramek z perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads™ Květinové motivy jsou stále aktuální. PRECIOSA ORNELA Vám představuje návod na sestavení kytičkového náramku z oblíbených perlí PRECIOSA Pip™ a PRECIOSA Pellet™.

60 - Souprava Blue beauty

Návod na na něžnou a zároveň luxusní soupravu Blue beauty, kterou můžete nosit jak při slavnostních příležitostech, tak i k letním šatům.  Pokud se rozhodnete a pustíte se do ní, budete se divit, jak snadno se šije.  Souprava je složena z náhrdelníku, náramku a náušnic. Bižuterní komponenty můžete volit dle Vašeho vkusu a vdechnout tak celé sadě úplně nový rozměr.

61 - Pistáciová nádhera

Šitý náramek z perlí PRECIOSA Twin™ a PRECIOSA Candy™ Jednotlivé dvoudírkové perle ze sortimentu PRECIOSA Traditional Czech Beads™ je možné zcela snadno vzájemně kombinovat. Skvělým příkladem může  být tento návod PRECIOSA ORNELY na šitý  náramek z PRECIOSA Twin™ a PRECIOSA Candy™.

62 - Drahocenný prsten

Prsten z PRECIOSA Twin™, PRECIOSA Solo™ a PRECIOSA Candy™ Perle PRECIOSA Traditional Czech Beads™ lze skvěle vzájemně kombinovat. Vyzkoušet si to můžete i díky novému návodu na designový prsten Heleny Chmelíkové.

63 - Slunečné dny

PRECIOSA ORNELA nabízí ve svém perličkovém sortimentu se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads™ nejrošířenější sortiment tvarů velikostí a barevných variant. Tentokrát jsme vybrali perličky v nových barvách – Solgel. V kombinaci s klasickým hačkováním pevným okem vytvoříte jemný náramek s trendovým puntíkovým vzorem.

64 - Náramek KARLA

Náramek KARLA, který zvládne i začátečník. Ušijete ho za jedno odpoledne. Je vytvořen z korálků TWIN, PELLET a rokajlu. V této barevné kombinaci se výborně hodí k riflím.

65 - Náramek KAMILA

Jednoduchý náramek KAMILA je vhodný pro denní nošení. Je lehoučký a jemný. Barevnou kombinaci můžete libovolně doladit k Vašemu oblečení.

66 - Náramek PETRA

Elegantní náramek PETRA je vyrobený z rokajlu Preciosa Ornela a kuliček o velikosti 8 mm.

67 - Náhrdelník Ledová královna

Luxusní náhrdelník, který je vhodný pro slavnostní příležitosti, jako je ples, svatba, promoce a jiné významné události. Vzorový šperk je zhotovený z čirých AB krystalů, ale krásný bude i v jiných barvách, včetně černé. Pokud budete postupovat krok po kroku, nebudete mít s jeho zhotovením potíže. Mějte však na paměti, že je potřeba vše prošívat nejméně 2x, abyste se ze šperku mohli těšit dlouhá léta :)

68 - PERFEZIONE souprava

Sada PERFEZIONE  je autorský šperk Milady Svobodové. Přinášíme Vám návod na základní jednotku této sady, ze které můžete vytvořit šperk dle své fantazie. Náhrdelník na obrázku je tvořen 5 spojenými jednotkami na levé straně a jednou jednotkou na pravé. Náušnice a brož jsou tvořeny jednou jednotkou. Stejně jednoduše lze spojením základních jednotek vytvořit náramek. Jedna jednotka může tvořit přívěsek na klíče, kabelku nebo mobil. Základní jednotku je také možné vlepit na prstenový základ a vytvořit krásný letní prsten.

69 - Barunka - nadčasový motiv na náramky a náhrdelníky

Krásný a jemný květinkový motiv je vhodný na letní šperky nebo parádu pro malé slečny. Zkuste i jiné barevné kombinace.  Tento nadčasový motivek je už velmi starý, znala ho už moje babička. 

70 - Deštivý den

Náhrdelník z perlí PRECIOSA Chilli™ a perliček PRECIOSA Twin™ Prší a prší, je mokro a chladno, obloha je potemnělá, ani Vaše nálada není slunečná. Udělejte si radost. Máme pro Vás návod na náhrdelník s použitím dvoudirkových, k šití velmi vhodných, perlí PRECIOSA Chilli™ a perličkového PRECIOSA Twin™, doplněné PRECIOSA rokajlem. I deštivé dny jsou inspirativní. Příjemné tvoření.

76 - TEREZA souprava

Souprava TEREZA je sešitá z malých šitých jednotek, je tedy jen na Vás, jak mohutný šperk si dle tohoto návodu vytvoříte.  Můžete vytvořit jen jednořadový šperk náhrdelník nebo náramek. Také náušnice z jedné nebo dvou spojených jednotek budou vypadat velmi pěkně.

75 - BLANKA náhrdelník

Náhrdelník BLANKA je tvořený třemi šitými kuličkami proloženými broušenými ohňovkami. Vše je navlečeno na paměťovém drátu a zakončeno magnetickým zapínáním.

74 - JARMILKA - náramek

Musíme myslet také na úplné začátečníky a na děti :) Tento jednoduchý náramek zvládne každý a volba barviček je jen na Vás :)

72 - Jaruška - jemný náramek

Návod na náramek z perlí Candy, rokajlu Preciosa Ornela a SILKY T.C., jemný a poddajný šperk, který se dobře nosí. Hezká by byla také varianta obojkového náhrdelníku, pokud by si někdo chtěl podle tohoto návodu udělat soupravu. Magnetické zapínání můžete nahradit karabinkou, pokud Vám více vyhovuje.

71 - Kobereček

Náramek z perlí PRECIOSA Pip™, Twin™ a Solo™ Vyzkoušejte kombinaci univerzálních a velmi populárních perlí se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads a vytvořte si působivý náramek. Dvoudírková perle Twin™ se stala standardně oblíbeným konstrukčním prvkem v bižuterním designu a jednodírkové Solo™ mu vždy zdatně sekunduje. Pip™, předurčený zejména k tvorbě květinových dekorů, zde v pravidelné síti pomáhá dotvořit perlový ornament.

77 - TEREZA II. souprava

Souprava TEREZA II. je sešitá z malých šitých jednotek, je tedy jen na Vás, jak mohutný šperk si dle tohoto návodu vytvoříte.  Můžete vytvořit jen jednořadový šperk - náhrdelník nebo náramek, prstýnek, brož. Také náušnice z jedné nebo dvou spojených jednotek budou vypadat velmi pěkně. Jednotky můžete spojovat nakoso, jako je tomu u tohoto šperku nebo podélně a vytvořit tak úplně jiný typ šperku. 

79 - INFINITY souprava

Sada Infinity se skládá z náušnic a přívěsku. Náušnice jsou ve tvaru vějíře, přívěsek spíše připomíná sluníčko. Pokud místo kabošonů použijete rivolky o stejném průměru (12 mm), šperk získá slavnostnější vzhled.

80 - DIANA náhrdelník

Náhrdelník DIANA je velmi pěkný do bussines kostýmků nebo na černý rolák ... ale i v koktejlkách Vás dokonale ozdobí :) Je zhotovený z hematitových odstínů, doplněný broušenkami, které jsou jako kapky rosy mezi hematitovými korálky Gemduo.