Reklamační řád

Na veškeré zboží se vztahuje záruční doba 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a je možné ji uznat pouze na základě doložení faktury. Záruka je omezena výhradně na náhradu samotného zboží, veškeré další náhrady jsou z reklamačního řízení vyloučeny. 

 

Vadné zboží nikdy nezasílejte zpět bez předchozí domluvy mailem nebo telefonicky. Při uznané reklamaci vám bude zboží vyměněno, pokud to není možné, budou peníze (po odečtení nákladů na dopravu) vráceny. K reklamovanému zboží je nutno přiložit:

 

  • písemnou reklamaci (na e-mail: info@gbw.cz) včetně popisu závady, návrhu na vyřízení reklamace a kopii dokladu o nákupu (fakturu), případně zápis o škodě, pokud k poškození zboží došlo vlivem přepravy zásilky.

 

V případě poškození zboží dopravou a pokud jste písemně nereklamovali poškození balíku, je nutné oznámit reklamaci nejpozději do 1 pracovního dne od dodání zásilky. Opožděné reklamace nebudou uznány.

 

Písemnou reklamaci a zboží zašlete na adresu: 

 

GB Creative s.r.o.

výdejní sklad

Hornická 1426

Jirkov 431 11

 

Kontaktní telefon:

+420 720 949 310

 

Poznámka:

Nevystavujeme certifikáty původu zboží a rovněž ve fakturách neuvádíme referenční věty potvrzující původ zboží. Prodávající si vyhrazuje právo na úpravy či změny těchto reklamačních podmínek.

Platnost od: 1.7.2017