×
☰ Kategorie Varianty

Preciosa Charlotte

Šarlotky a broušené perličky Preciosy Ornely - mistrovské dílo s letitou tradicí.

 

Seznamte se s dalším unikátem z výrobního sortimentu Preciosy Ornely. Broušené perličky a zejména broušený rokajl se může pyšnit letitou historií a Preciosa Ornela je dodnes jejich jediným výrobcem. Soutřeďme se tedy nyní na velmi malé velikosti broušeného rokajlu, který je obklopen aureolou superlativů.

 

Pokud by některý druh perliček vyráběných Preciosou Ornelou měl mít nárok na všechna NEJ, pak to jsou rozhodně české broušené perličky, perličky se dvěma lesklými vybroušenými ploškami. Kromě vysokého lesku, který je nejvíce proslavil, má jejich výroba ve zdejším kraji nejdelší tradici a vyžaduje i nejzručnější řemeslníky. České broušené perličky také rozhodně patří k těm nejluxusnějším artiklům perličkového sortimentu se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads. Šarlotky a české broušené perličky si svým výsostným uplatněním v módních i interiérových doplňcích vydobyly trvalou oblibu u výtvarníků. Jejich použití vždy zaručí punc dokonalosti, něžné elegance a luxusu.

CHarlotte-koralky-preciosa

 

48 - Vánoční hvězdičky

Hvězdičky jsou tvořeny rokajlem a korálky VILLA Preciosa Ornela.

40 - Náramek MOKA

Návod na náramek MOKA vytvořený z korálků TEE Preciosa Ornela a dvoudírkových korálků NIB MATUBO.

Náramek LAURA

Návod na náramek LAURA z rokajlu Preciosa Ornela a trojdírkových korálků BEAM s magnetickým zapínáním se šroubovací pojistkou. K náramku si můžete zhotovit také náušnice, jak základní jednotku použijete, záleží jen na Vás.

37 - VIKTORIA náramek

Viktoria náramek je šitý lichým peyotem a ozdoben "krajkou" u malých rokajlů.

39 - HORTENZIE náramek

Náramek z korálků TEE Preciosa Ornela kombinovaný, Charlotte 8/0 a kovovými korálky.

Návod - Náramek Paví oko

Náramek Paví oko - s broušenými perlemi a dekorací z perle PRECIOSARipple™ Novinková perle PRECIOSA Ripple™ s luxusním metalickým dvoubarevným dekorem California představuje příležitost na zpracování nádherného motivu pavích per. Unikátní dvoukrátky v atlasových barvách a drobné broušené perličky Šarlotky zvýrazňují dokonalost tohoto elegantního náramku a krásu motivu perličkové výšivky.

Návod - Rozeta Charlotte

Náušnice s Rivoli a broušeným rokajlem PRECIOSA Traditional Czech Beads - Zachyťte zářivé Rivoli v sítích třpytivých Šarlotek a vytvořte okouzlující náušnice, které připomínají kruhová vitrážová okna gotické architektury.

Návod - Růžička Charlotte

Růže z perliček PRECIOSA Šarlotky Technikou navlékání perliček se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads™ na tenký bižuterní drátek lze vytvořit téměř každý kvítek. Vyberte si svoji oblíbenou barevnou kombinaci drobných broušených šarlotek a rokajlu a zkuste si vytvořit něžné růžičky, které nikdy neuvadnou.

66 - Náramek PETRA

Elegantní náramek PETRA je vyrobený z rokajlu Preciosa Ornela a kuliček o velikosti 8 mm.