Kategorie
Další produkty v kategorii

ULTRAPOLY 30 - Zelená ULTR9

16 Kč
Skladem: 17 ks
Kód: ULTR9
Barva: Zelená
Materiál: 100% PES
Délka produktu: 50m
Délka: 50m
Balení obsahuje: 1 ks
Barva: Zelená
Materiál: 100% PES
Balení obsahuje: 1 ks
Popis produktu

Mnohočetné vlákno požadované jemnosti je opatřeno zákrutem a následně je seskáno. Následuje tepelná fixace hotového polotovaru šicí nitě. Výsledkem je šicí nit kruhového průřezu s vynikajícími fyzikálně-mechanickými vlastnostmi.  Barvení je provedeno na vysokotlakých barvících aparátech na požadovaný odstín. Vlastní barvící proces je plně automatizován. Je nanesena šicí lubrikace s následnou laboratorní kontrolou. Šicí nit je navinuta na king cívku v požadované délce. Šicí nitě ULTRAPOLY mají tyto specifické vlastnosti:


● ani při dlouhém návleku se nit po celé délce netřepí,  nezeslabuje a nechlupatí (pouze konci se během šití rozdělí konec na 3 nitky, ale max. v délce 3 cm na niti. Ničemu to při šití nepřekáží. Nic hladce výrobkem prochází)


● po navleční celou nit protáhněte mezi prsty, tím nit zbavíte veškerého pnutí a nebude se Vám při šití kroutit (to platí pro všechny druhy korálkovacích nití)


Další vlastnosti garantované výrobcem:


● odolnost proti oděru, vysoká poměrná pevnost, vysoká pevnost v tahu při přetrhu, vysoká pevnost ve švu, stabilní fixovaný zákrut, stálobarevnost, odolnost proti běžným chemikáliím, plísním a bakteriím, odolnost proti namáhání během šicího procesu

Sestava produktů
  • Pro přidání produktu do sestavy se musíte přihlásit