Vaše výhody

10% sleva při první objednávce PO REGISTRACI

Na vaší první objednávku po registraci, obdržíte od nás jako uvítací dárek  10 % slevu na celou první objednávku (nesčítá se s ostatními dočasnými slevami)

 

V případě slevových akcí vázaných na celou objednávku (sleva v %), platí pouze akční procentuální slevy (slevy se nesčítají). 

 

Množstevní slevy až 30% 

Při objednávce nad 10 000 kč (bez DPH), nabízíme slevu 30 procent na konečnou cenu celé objednávky.

Ohledně velkoobchodních objednávek nás kontaktujte na tel. 720 949 310. Jsme plátci DPH.

 

Poštovné zdarma 

Při objednávce nad 1500Kč ( a platbě předem převodem nebo  GOPAY, PAYPAL)

Během slevových akcí je poštovné účtováno v plné výši dle uvedeného ceníku.

 

Ke každé objednávce dárek.

Ke každé objednávce dostanete dárek, který se budeme snažit tak volit, aby pokud možno co nejblíže korespondoval s Vaší objednávkou nebo eventuelně Vás inspiroval k novému směru korálkování. 

  

Velmi rychlý servis 

Nám hodně záleží na tom, aby Vám objednané zboží bylo zasláno v ten samý den, kdy  na naše konto bude přičtena sjednaná splatná částka. V případě, že sjednanou splatnou částku převedete na naše konto v den sjednané objednávky, objeví se na našem kontě s pravidla hned druhý den a Vámi objednané zboží Vám bude ihned obratem zasláno. U případného placení "na dobírku" zasíláme zboží nejpozději následující den.    

 

Na naše chyby reagujeme okamžitě.

Mělo-li by se stát, že se při objednávce vloudí chybička, (přeci jen jsme lidé a zboží je velké mnonžství), bude okamžitě po Vaši reklamaci korigováno, samozřejmě na naše náklady a malým dárkem na omluvu. V případě, že naší spedici proběhne zboží s vadou, bude okamžitě po Vaši reklamaci vyměněno a to též samozřejmě na naše náklady.       

 

Jsme vždy k dispozici,  Vám v každém případě pomoci či poradit. 

Našim zákazníkům jsme vždy připraveni být k dispozici radou nebo pomocí tak dalece, jak nám naše vědomosti a síly vystačí. V případě, že se při objednávání dostanete do potíží, korálkovací technika Vám bude dělat těžkosti, jste úplný začátečník a potřebovali by jste poradit, neváhejte nás zavolat  na tel. číslo.: +420 720 949 310 (korálkovací techniky, rady o produktech, info o objednávkách atd.).

Pro spokojeného zákazníka uděláme sice vše, ale jsme také upřímně řečeno dost vytíženi. Buďte proto trochu trpěliví, když by jste se k nám hned telefonicky nemohli dovolat. Pokud dáte přednost písemnému kontaktu, odpovíme na Váš dotaz do jednoho dne po obdržení každého Vašeho e-mailu.   Vaše žádosti, přání a dotazy zasílejte prosím písemně na:  info@gbcreative.cz

Snažíme se veškerá přání našich zákazníků na konkrétní produkt nebo barvu produktu splnit.Když nám napíšete o které perly a barvy se jedná, budenme se snažit je, co možná nejrychleji  doobjednat a vystavit je v našem E-shopu.