Vaše výhody

10%-tní sleva při první objednávce po registraci 

Na vaší první objednávku po registraci, obdržíte od nás jako uvítací dárek  10 % slevu na celou první objednávku (nesčítá se s ostatními dočasnými slevami)

 

V případě slevových akcí vázaných na celou objednávku (sleva v %), platí pouze akční procentuální slevy (slevy se nesčítají). 

 

Množstevní slevy až  30% 

Při objednávce nad 20 000 kč (bez DPH), nabízíme slevu 30 procent na konečnou cenu celé objednávky  

 

Poštovné zdarma 

Při objednávce nad 1000Kč ( a platbě předem převodem nebo  GOPAY, PAYPAL)

 

Ke každé objednávce dárek.

Ke každé objednávce dostanete dárek, který se budeme snažit tak volit, aby pokud možno co nejblíže korespondoval s Vaší objednávkou nebo eventuelně Vás inspiroval k novému směru korálkování. 

  

Velmi rychlý servis 

Nám hodně záleží na tom, aby Vám objednané zboží bylo zasláno v ten samý den, kdy  na naše konto bude přičtena sjednaná splatná částka. V případě, že sjednanou splatnou částku převedete na naše konto v den sjednané objednávky, objeví se na našem kontě s pravidla hned druhý den a Vámi objednané zboží Vám bude ihned obratem zasláno. U případného placení "na dobírku" zasíláme zboží nejpozději následující den.    

 

Na naše chyby reagujeme okamžitě.

Mělo-li by se stát, že se při objednávce vloudí chybička, (přeci jen jsme lidé a zboží je velké mnonžství), bude okamžitě po Vaši reklamaci korigováno, samozřejmě na naše náklady a malým dárkem na omluvu. V případě, že naší spedici proběhne zboží s vadou, bude okamžitě po Vaši reklamaci vyměněno a to též samozřejmě na naše náklady.       

 

Jsme vždy k dispozici,  Vám v každém případě pomoci či poradit. 

Našim zákazníkům jsme vždy připraveni být k dispozici radou nebo pomocí tak dalece, jak nám naše vědomosti a síly vystačí. V případě, že se při objednávání dostanete do potíží, korálkovací technika Vám bude dělat těžkosti, jste úplný začátečník a potřebovali by jste poradit, neváhejte nás zavolat  na tel. číslo.: +420 720 949 310 (korálkovací techniky, rady o produktech) nebo +420 723 934 101 (infolinka, objednávky apod.)

Pro spokojeného zákazníka uděláme sice vše, ale jsme také upřímně řečeno dost vytíženi. Buďte proto trochu trpěliví, když by jste se k nám hned telefonicky nemohli dovolat. Pokud dáte přednost písemnému kontaktu, odpovíme na Váš dotaz do jednoho dne po obdržení každého Vašeho e-mailu.   Vaše žádosti, přání a dotazy zasílejte prosím písemně na:  info@gbw.cz

Snažíme se veškerá přání našich zákazníků na konkrétní produkt nebo barvu produktu splnit.Když nám napíšete o které perly a barvy se jedná, budenme se snažit je, co možná nejrychleji  doobjednat a vystavit je v našem E-shopu.