Reklamační řád

Na veškeré zboží se vztahuje záruční doba 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a je možné ji uznat pouze na základě doložení faktury. Záruka je omezena výhradně na náhradu samotného zboží, veškeré další náhrady jsou z reklamačního řízení vyloučeny. 

 

Vadné zboží nikdy nezasílejte zpět bez předchozí domluvy mailem (info@gbcreative.cz) nebo telefonicky na tel.: 720 949 310. Při uznané reklamaci vám bude zboží vyměněno, pokud to není možné, budou peníze (po odečtení nákladů na dopravu) vráceny. K reklamovanému zboží je nutno přiložit:

 

  • písemnou reklamaci (na e-mail: info@gbcreative.cz) včetně popisu závady, návrhu na vyřízení reklamace a kopii dokladu o nákupu (fakturu), případně zápis o škodě, pokud k poškození zboží došlo vlivem přepravy zásilky.

 

V případě poškození zboží dopravou, je nutné zaslat také kopii písemné reklamace poškození balíku, kterou jste provedli u přepravce. Pokud převezmete poškozené zboží a neučiníte písemnou reklamaci u přepravce, není možné zboží reklamovat nám.

Reklamaci je nutné oznámit nejpozději do 1 pracovního dne od dodání zásilky. Opožděné reklamace nebudou uznány.

 

Písemnou reklamaci a zboží zašlete na adresu: 

 

GB Creative s.r.o.

Milada Svobodová

Pod Hřištěm 307, Březenec 431 11

 

Kontaktní telefon:

+420 720 949 310

 

Poznámka:

Nevystavujeme certifikáty původu zboží a rovněž ve fakturách neuvádíme referenční věty potvrzující původ zboží. Prodávající si vyhrazuje právo na úpravy či změny těchto reklamačních podmínek.

Platnost od: 25 .6. 2021