Broušené kuličky 4 mm Červená 90080-0000 100 ks
Kód: BRKU400100Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Broušené kuličky 4 mm |
|---|---|
| Materiál: | Sklo |
| Balení obsahuje: | 100 ks |
| Kód barvy: | 90080 |
| Průměr: | 4 mm |
| Tvar: | Kulatý |
| Velikost produktu: | 4 mm |
| Velikost produktu: | 4 mm |
| Barva: | červená |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
