Preciosa rokajl MIX PRM041 2/0 6,1 mm Černá 23980 50 g
Kód: PRM041Detailní popis produktu
Preciosa rokajl MIX PRM041 2/0 6,1 mm Černá 23980 50 g představuje černý velký mix českých skleněných korálků Preciosa s důrazem na velkými černými korálky pro silný vizuální efekt. Tento mix je vhodný pro statement šperky, rockové doplňky a kontrastní dekorace a pro projekty, kde má být výsledek osobitý, pečlivý a snadno rozpoznatelný.
Korálky využijete při tvorbě šitých šperků, ozdobných lemů, korálkových výšivek i malých dekorativních prvků. Směs pomáhá skládat barevně zajímavé motivy bez jednotvárnosti a dobře funguje v náramcích, přívěscích, brožích, textilních detailech i ručně vyráběných dárcích.
Český rokajl Preciosa je ceněný pro kvalitní sklo, pravidelný tvar a spolehlivé zpracování. Díky tomu se s korálky dobře pracuje při detailních technikách i při větších kreativních projektech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Preciosa rokajlový MIX |
|---|---|
| Materiál: | Sklo |
| Kód barvy: | 23980 |
| Počet průtahů: | 1.0 |
| Povrchová úprava: | Natural Opaque |
| Průměr: | 6.1 mm |
| Tvar: | Kulatý |
| Váha balení: | 50 g |
| Velikost produktu: | 2,1 mm |
| Velikost rokajlu: | 6/0 4,1 mm |
| Velikost produktu: | 2,1 mm |
| Barva: | Černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
