Preciosa rokajl 10/0 2,3 mm Hnědá Iris 59115 20 g
Kód: PV10500Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 10/0 Rokajl Preciosa 2,3 mm |
|---|---|
| Materiál: | Sklo |
| Balení obsahuje: | cca 1 800 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Kód barvy: | 59115 |
| Kvalita: | 1. Jakost |
| Počet průtahů: | 1.0 |
| Povrchová úprava: | Iris |
| Tvar: | Kulatý |
| Váha balení: | 20 g |
| Velikost rokajlu: | 10/0 2,3 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
