Preciosa rokajl 12/0 1,9 mm Stříbrná 18503 20 g
Kód: PV12077Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 12/0 Rokajl Preciosa 1,9 mm |
|---|---|
| Materiál: | Sklo |
| Balení obsahuje: | cca 3 300 ks |
| Kód barvy: | 18503 |
| Kvalita: | 1. Jakost |
| Počet průtahů: | 1.0 |
| Povrchová úprava: | Crystal - Terra Metallic |
| Tvar: | Kulatý |
| Váha balení: | 20 g |
| Velikost rokajlu: | 12/0 (1,9 mm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
