Preciosa rokajl 34/0 8,6 mm Bílá 03050 20 g
Kód: PV34061Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 31-34/0 Rokajl Preciosa 7-8,5 mm |
|---|---|
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Bílá |
| Kód barvy: | 03050 |
| Kvalita: | 1. Jakost |
| Povrchová úprava: | Natural Opaque |
| Váha balení: | 20 g |
| Velikost rokajlu: | 34 (8,6 mm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
